14.09.2020 17:00

В Україні подешевшав живець свиней

версія для друку
14.09.2020 17:00

Цього тижня середня ціна закупівлі живця свиней втратила 1,4%, як порівняти з попереднім, — до 46,2 грн/кг. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Зокрема, під час торгів 4 вересня свиней забійних кондицій «розписали» на 0,25-1,5 грн/кг дешевше, ніж в останній тиждень літа. Тож більшість товарних партій реалізували в межах 45-46,75 грн/кг.

На сході та в центрі ціни закупівлі свинини живою вагою переважно становлять 45-46 грн/кг, а в західних областях частіше зустрічаються вище середньої. Дещо відмінний ціновий клімат спостерігається у курортних зонах на півдні, де ціна закупівлі сягає 48 грн/кг, а реалізацію підтримує оксамитовий сезон.

Більшість представників м’ясопереробної галузі вважає деяке послаблення реалізації сезонно очікуваним і незначним на сьогодні. Закупівельники говорять про поступову реабілітацію пропозиції з пониженням температур та підвищенням середньої забійної маси тварин. Однак таке відновлення ще не набуло масового характеру, тож це не вносить дисбаланс у співвідношення попиту та пропозиції промислової свинини.

ІЦ УАК за матеріалами Kurkul


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування