11.04.2017 17:33

В Києві відбудеться українсько-китайський бізнес-форум

версія для друку
11.04.2017 17:33

Китайська Торгова Асоціація запрошує аграріїв взяти участь у бізнес-форумі, який відбудеться в Києві в рамках заходів з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та Україною. 

Форум відбудеться 25 квітня 2017 року в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2).

Про участь у заході вже заявили близько 50 китайських компаній та інвестиційних агенцій. В програмі заплановані B2B зустрічі, під час яких українські компанії зможуть ознайомити зі своїми проектами та пропозиціями зацікавлених китайських партнерів. 

Співорганізаторами форуму з китайської сторони є Китайська інвестиційна агенція "Альянс Міст Шовкового Шляху" та Китайська Торгова Асоціація. 

Зазначимо, що бізнес-форум відбудеться в рамках великої виставки "Культура Китаю входить до України", яка триватиме в Українському домі з 24 до 29 квітня. 

Компанії, які входять до складу Української аграрної конфедерації і зацікавлені в участі у бізнес-форумі, можуть надсилати свої заявки до організаційного відділу УАК - roschyna@agroconf.org (тел.: (044) 287-65-66). 

Компанії, які не є членами УАК, можуть звератися щодо реєстрації до Китайської Торгової Асоціації - info@cca.com.ua (тел.: (073) 154-07-72).

Нагадаємо, Українська аграрна конфедерація та Китайська Торгова Асоціація підписали меморандум про співробітництво

Співпраця, зокрема, здійснюється за такими напрямками:

  • сприянння діловим контактам підприємців України та КНР;
  • обмін актуальною інформацією про стан торговельно-економічного співробітництва між країнами та пріорітетні напрямки їх розвитку;
  • пошуки шляхів вирішення проблемних питань ділового співробітництва українських та китайських підприємств;
  • організація в Україні та Китайській Народній Республіці виставкових заходів, форумів, конференцій та візитів представників ділових кіл.

ІЦ УАК.