12.11.2018 13:25

В Індії виробництво цукру може зменшитися

версія для друку
12.11.2018 13:25

Постійні сухі погодні умови і шкідники можуть викликати скорочення виробництва цукру в Індії після рекордного показника в цьому році, навіть після того, як фермери збільшили посіви.

Виробництво цукру може скласти 28,9 млн т в сезоні, який почався 1 жовтня. Це значно нижче оцінки в 32 млн т, представленої в минулому місяці Асоціацією виробників цукру Індії (ISMA). У той же час Національна федерація кооперативних цукрових заводів прогнозує виробництво на рівні 32,4 млн т цукру.

«Цукрова тростина з її буйним вегетативним ростом дуже сприйнятлива до посухи, і індійський урожай постраждав від цього в 2018 році, а також від нападів білої личинки в ключовому виробничому штаті Махараштра. Це більш ніж компенсує загальне збільшення площі на 7%», — повідомив Марк Уултон, менеджер з досліджень в галузі сільського господарства з SGS.

Менший врожаю, ніж очікувалося галузевими органами, може викликати скорочення експорту цукру з Індії, надаючи деяку підтримку світовими цінами, які впали на 6%, у порівнянні з їх недавнім піком минулого місяця. Рекордне виробництво в минулому році означає те, що уряд Індії планує заходи з надання допомоги для підтримки експорту в розмірі 5 млн т цукру в 2018-19 роках.

ІЦ УАК за матеріалами Укрцукор

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування