20.04.2018 14:00

Уряд затвердив порядок проведення еколого-експертної оцінки хімікатів

версія для друку
20.04.2018 14:00

Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення еколого-експертної оцінки матеріалів, поданих для реєстрації пестицидів і агрохімікатів.

У проекті постанови зазначено, що еколого-експертна оцінка є обов'язковою умовою держреєстрації пестицидів і агрохімікатів та проводиться Мінприроди на основі документів, поданих заявниками.

Для підготовки пропозицій і рекомендацій щодо еколого-експертної оцінки створюється робоча група, склад якої затверджується міністром екології та природних ресурсів.

Згідно з повідомленням, термін проведення оцінки повинен становити не більше 30 днів з дня надходження реєстраційних документів. У разі необхідності, цей термін може бути продовжений до 45 днів. Термін проведення цієї оцінки для азотних добрив, які містять діючу речовину, яка входить до складу вже зареєстрованого препарату того ж призначення і для тієї ж групи культур, становить не більше 15 днів з дня надходження документів. У разі необхідності цей термін може бути продовжений до 25 днів.

Результати еколого-експертної оцінки затверджуються заступником міністра екології та природних ресурсів і можуть бути оскаржені в судовому порядку.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування