02.07.2020 17:50

«Укрзалізниця» перегляне рейтинг малодіяльних станцій

версія для друку
02.07.2020 17:50

В Україні на сьогодні у сфері зернової логістики ключовою ланкою залишається залізниця.  Із 57 млн тонн збіжжя, що експортує Україна, 39-40 млн тонн припадає на залізницю, приблизно 5,5 млн тонн – на річковий транспорт, решта перевозиться автотраспортом.

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов у ході конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище».

За його словами, «Укрзалізниця» переглянула рейтинг-аналіз роботи малодіяльних станцій, у результаті чого із 530 залізничних станцій, що працюють із зерном, 259 було визнано малодіяльними, 212 – маршрутними (такими, що за добу можуть відвантажити понад 44 вагони).

«Малодіяльні станції працюють за особливим алгоритмом. Аби відвантажити з них зерно, до станцій потрібно подати вагони, за що «Укрзалізниця» знімає додаткову плату у розмірі 204 грн/км без ПДВ. Особисто я завжди був проти такого механізму, тому зараз вживаються деякі заходи щодо зміни процедури», – зазначив Валерій Ткачов.

ІЦ УАК за матеріалами AgroTimes


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування