29.01.2021 17:50

Український АПК - європейський шлях чи “таёжный” союз?

версія для друку
29.01.2021 17:50

Буде фермер - буде село, буде село - буде Україна!


Асоціація фермерів та приватних землевласників України, Українська аграрна конфедерація, Профспілка працівників АПК України та Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України висловлюють своє занепокоєння, так як найбільші побоювання 2020-го року справдилися: абсолютно не реалізовано те, що мало забезпечити підґрунтя відкриття ринку землі. Гроші освоєні, а результатів немає.

Так звана земельна децентралізація, ліцензування ПММ, блокування податкових накладних та “Закон про кооперацію” - усе це створює умови для знищення малих та середніх сільгоспвиробників, і, як наслідок, робочих місць у селах. На сьогоднішній день немає затвердженої концепції розвитку сільського господарства України та сільських територій, хоча європейські партнери внесли пропозиції щодо даного питання, і, відповідно немає стратегії та чіткого плану, а тільки невпинне бажання продати українську землю.

Асоціація фермерів та приватних землевласників України разом з командою AgriAnalytica та юридичною компанією Winner, як партнери, розробили та впровадили Кабінет Аграрія, який стає реальним інструментом і вирішує всі питання, поставлені перед Державним аграрним реєстром.

Ми, як учасники, пропонуємо, щоб ця прес-конференція стала першим практичним кроком до створення Міністерства аграрної політики та пропонуємо міністру аграрної політики Р.М.Лещенку розпочати необхідний діалог.

На найбагатших землях Європи мають жити найзаможніші селяни Європи!

Детальніше за посиланням: https://fb.watch/3qzvuY66am/
 

ІЦ УАК за матеріалами AgriAnalytica


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування