03.06.2022 09:50

Україна — серед переможців міжнародної програми SDG Pioneers 2022 Глобального договору ООН

версія для друку
03.06.2022 09:50

2 червня, під час Саміту лідерів Глобального договору ООН у Нью-Йорку, були визначені переможці міжнародного конкурсу SDG Pioneers. Щороку Глобальний договір ООН нагороджує бізнес-лідерів, які демонструють зразкову роботу у просуванні 17 Цілей сталого розвитку і впровадженні Десяти принципів Глобального договору ООН щодо прав людини, охорони праці, захисту довкілля й боротьби з корупцією. Цьогоріч Україна вперше стала учасницею цього міжнародного конкурсу.

Нашу країну на глобальному рівні представив Віктор Іванчик, засновник та генеральний директор агропромхолдингу Астарта. Він переміг у національному відборі конкурсу, пройшовши два етапи відбору й заручившись одностайною підтримкою експертного журі. У фінальному етапі конкурсу Віктор Іванчик був оголошений переможцем у номінації 2022 SDG Pioneer for Sustainable Business Strategy за досягнення у просуванні Цілей сталого розвитку.

«Для мене честь і відповідальність представляти Україну на міжнародній арені Глобального договору ООН. Війна поставила надскладні виклики для України і вплинула на пріоритизацію Цілей сталого розвитку, — говорить Віктор Іванчик. — Тому зараз команда Астарти фокусує свої зусилля переважно на соціальній сфері: збереженні людських життів, захисті прав і свобод людини, подолання голоду та бідності, питаннях миру, справедливості».

У конкурсі SDG Pioneers могли взяти участь лише представники компаній-учасниць Глобального договору ООН. Компанія Астарта приєдналася до української локальної Мережі ще у 2008 році і стала однією з перших компаній в Україні, в основі діяльності яких закладені принципи сталого розвитку.

З першого дня повномасштабного вторгнення Росії, Астарта надає гуманітарну допомогу постраждалим від військових дій громадам, евакуйованим та людям з інвалідністю, які потребують допомоги. Компанія активно співпрацює з міжнародними гуманітарними місіями, зокрема зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН, доставляючи її гуманітарні вантажі.

«Війна триває, але українцям уже слід планувати й готуватися до повномасштабної відбудови України. Цілі сталого розвитку викладають чітке бачення сталого майбутнього, що дає можливість сформувати нову еру як для відповідального бізнесу, так і суспільства в цілому, — переконаний Віктор Іванчик. — Хочу особливо наголосити на необхідності продовжувати впровадження підходів сталого розвитку в Україні. Їх треба підсилювати й тиражувати. Відновлюючи та розвиваючи сільське господарство й переробні галузі потрібно приділяти увагу питанням екології, культурі дбайливого ставлення до природних ресурсів, — додає керівник Астарти. — Разом із цим потрібно піднімати рівень життя людей — соціальний, побутовий та інтелектуальний. Вдосконалювати нашу правову систему, щоби правила роботи були однаковими для всіх. Такі заходи дозволять збільшити кількість свідомих громадян до критичної, і саме вони стануть основною рушійною силою позитивних якісних трансформацій спочатку на рівні місцевих громад, а згодом і в Україні та всьому світі».

ІЦ УАК за матеріалами прес-центру "Астарти"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування