28.09.2018 17:00

Україна планує долучитися до логістичного хабу між Азією, Європою та Африкою

версія для друку
28.09.2018 17:00

Співпраця України з країнами Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС) дозволить сформувати певний логістичний та економічний хаб між Азією, Європою та Африкою.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, інформує прес-служба Мінекономрозвитку.

«Основні наші спільні зусилля мають бути зосереджені на питаннях спрощення торгівлі у регіоні Чорного моря на основі принципів міжнародного права та взаємної поваги, особливо зважаючи на факт агресії Росії проти України та пов'язані з цим зміни в економіці усього Чорноморського регіону. Наша співпраця з країнами ОЧЕС є формуванням певного логістичного та економічного хабу між Азією, Європою та Африкою», — підкреслив Степан Кубів.

За його словами, важливо продовжувати активну роботу за уже розпочатими напрямками. Одним з наступних кроків буде участь української делегації у засіданні Робочої групи з торгівлі та економічного розвитку у рамках ОЧЕС, яка відбудеться у жовтні 2018 року, де розглядатиметься проект регіональної стратегії зі сприяння торгівлі в Чорноморському регіоні.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування