25.01.2021 10:50

Україна експортує сільгосппродукцію у понад 190 країн світу

версія для друку
25.01.2021 10:50

Українська сільгосппродукція користується попитом у понад 190 країнах світу. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

 «Глобальні кліматичні зміни, які призводять до проблем продовольчої безпеки у світі, вимагають серйозної адаптації сільського господарства до нових умов. Підвищення продуктивності сільського господарства, його стійкості до зовнішніх чинників, є запорукою збереження позиції України як гаранта глобальної продовольчої безпеки», – заявив профільний міністр Ігор Петрашко під час 13-й Берлінській конференції міністрів сільського господарства. Захід відбувся в рамках Глобального форуму з питань продовольства та сільського господарства.

За словами міністра, Україна як надійний торговий партнер докладає всіх зусиль, щоб гарантувати безперебійні поставки сільськогосподарської продукції на зовнішні ринки. Українська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу.

Ігор Петрашко додав, що уряд України продовжує системну підтримку аграрного сектору, сконцентрувавши її на найбільш важливих галузях. Також Україна спрямовує заходи на адаптацію сільського господарства до змін клімату – на стимулювання інноваційної діяльності, розвиток біотехнологій та селекції, підвищення ефективності водокористування, ведення кліматично оптимізованого сільського господарства.

ІЦ УАК за матеріалами АгроЮг


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування