11.10.2017 13:47

UKRAVIT за 5 років планує зайняти 30% українського ринку

версія для друку
11.10.2017 13:47

У наступні 5 років компанія UKRAVIT планує зайняти до 30% українського ринку ЗЗР. Таку цифру озвучив засновник компанії Віталій Ільченко в інтерв'ю infomist.ck.ua.

"Минулого року ми випустили близько шести тисяч тонн продукції. Цього року виходимо на показник більше семи тисяч тонн. Тобто зростання до кінця року буде орієнтовно на 20-25%. Маємо амбітні плани і на наступні 5 років: зайняти 25-30% ринку України і вийти на 30 тисяч тонн продукції", - сказав Віталій Ільченко.

За його словами, ще одна мета - нарощувати експорт: 

"Зараз ми працюємо в Грузії та Молдові. Іноземних партнерів, як і українських, вражає наша відкритість. У нас у будь-який час кожному можуть провести екскурсію по виробництву, показати, де створюють продукти, як. А багато хто може лише підвести до будівлі, вказати на неї рукою і сказати щось на кшталт: "Ось тут у нас виробництво, але туди ми не можемо вас завести, тому що у вас немає допуску чи ще чогось…".

Ільченко також підтвердив, що будівництво найпотужнішого в Україні науково-дослідного центру планується завершити до весни 2018 року.

"Зараз триває процес технологічного оснащення. Найдорожче обладнання ми вже придбали, замовили його з Японії та Америки. Небагато лабораторій є у світі, які можуть похизуватись подібним", - розкрив він подробиці.

ІЦ УАК 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування