22.06.2017 (All day)

УАК запросила журналістів політати на планерах

версія для друку
22.06.2017 (All day)

Українська аграрна конфедерація і Федерація планерного спорту України - давні друзі.

З 17 червня до 1 липня 2017 року на аеродромі "Бузова" під Києвом проходить Чемпіонат України з планерного спорту (відкритий клас планерів).

УАК має свою традицію, пов'язану з чемпіонатом - щороку у день відкриття ми організовуємо польоти на планерах для аграрних журналістів. 

"Ця традиція є надзвичайно важливою для Української аграрної конфедерації. Адже працівники ЗМІ - творчі люди, їх робота потребує натхнення, а ніщо не надихає більше, ніж можливість побачити Україну з висоти пташиного польоту. Такі зустрічі завжди відбуваються у легкій дружній атмосфері. Спорт єднає людей. І дуже приємно, що бажаючих політати на планерах разом з нами з кожним роком стає все більше", - наголосив президент УАК, народний депутат Леонід Козаченко.

Зазначимо, що планер - літальний апарат, який не має мотора. Він тримається в небі завдяки вмінню пілота ловити висхідні потоки повітря. Планер здатен пролітати велику відстань, не використавши жодної краплини палива. Максимальна відстань, яку спортсмен-планерист подолав під час чемпіонату України - 750 км. Президент УАК Леонід Козаченко є давнім прихильником планерного спорту і керівником ФПСУ.   

Дякуємо за фото Данилу Булдакову

Новини


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування