05.10.2016 11:37

УАК: відшкодування ПДВ за підсумком ІІІ кварталів 2016 року

версія для друку
05.10.2016 11:37

Вже традиційно Українська аграрна конфедерація склала рейтинг агропідприємств по відшкодуванню ПДВ, тепер уже за підсумками перших ІІІ кварталів 2016 року. Позначку в 100 млн грн. за перші дев’ять місяців року вдалося подолати уже 32 підприємствам. Окрім того, кількість «мільярдерів» також зросла – вже 4 компанії отримали більше 1 млрд. грн. відшкодування.

Перша трійка лідерів по відшкодуванню ПДВ залишилась незмінною – очолює її, як і раніше, ТОВ "КЕРНЕЛ-ТРЕЙД", сума відшкодування якому уже перевищила показник в 5 млрд. грн.

Другий рядок, вкотре, залишається за ТОВ "АТ КАРГIЛЛ" з сумою відшкодування в 2 285 млн грн. Закриває ж трійку ПАТ "Миронівський завод по виготовленню круп та комбікормів", якому за 9 місяців 2016 держава повернула 1 268 млн грн. ПДВ.

А от з четвертого місця ТОПу і починаються зміни. Так, за підсумками січня-вересня поточного року ДП "САНТРЕНД" було відшкодовано 1 233 млн грн., чого виявилось більш ніж достатньо для переміщення на рядок вище з часу попереднього рейтингу. Витісненим з уже засидженого четвертого місця став  ПАТ "Миронівський Хлібопродукт" із сумою відшкодування в 944 млн грн.

Вривається в наш рейтинг, займаючи одразу його шостий рядок, ТОВ "АДМ ТРЕЙДIНГ УКРАЇНА", сума відшкодування якого сягнула 832 млн грн. Тим часом неймовірною стабільністю відрізнилося ТОВ "ІМПЕРВО ФУДЗ", якому, не зважаючи на перестановки в топ-6, все ж вдалося зберегти за собою сьомий рядок нашого рейтингу, отримавши відшкодування в 769 млн грн.

 Що ж до восьмого місця в топі, то тут у нас ще один «новачок» – ТОВ СГП "НIБУЛОН", відшкодування ПДВ якому значно пожвавилось впродовж останніх трьох місяців, підвищивши його загальну суму до 699 млн грн.

З шостого на дев’яте місце опустилось ТОВ "ДІ ЕНД АЙ ЕВОЛЮШН", сума відшкодування якому за січень-вересень склала 517 млн грн..

Закриває наш ТОП-10 ПII "ГЛЕНКОР ГРЕЙН УКРАЇНА" – за підсумками трьох кварталів поточного року держава відшкодувала компанії 452 млн грн., чого виявилось достатньо для отримання власного рядка в нашому рейтингу.

Аналітичний департамент УАК

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування