21.09.2018 15:15

УАК підписала Меморандум із ТПП Ізраїль-Україна

версія для друку
21.09.2018 15:15

Українська аграрна конфедерація  розширює географію свого партнерства - сьогодні в офісі УАК було підписано Меморандум про співробітництво УАК із Торгово-Промисловою Палатою Ізраїль-Україна.

Цей документ, який завізували  народний депутат, президент УАК Леонід Козаченко та Голова Наглядової Ради Торгово-Промислової Палати Ізраїль-Україна Євгеній Шульгін,  має на меті  подальший розвиток двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Ізраїлем та Україною у сфері сільського господарства і харчової промисловості.

УАК та ТПП Ізраїль-Україна здійснюватимуть співробітництво в рамках цього Меморандуму за напрямками, серед яких:

·    Встановлення тісних ділових контактів між представниками бізнесу України та  Ізраїлю;

·    допомога у розробці та впровадженні інновацій у сільському господарстві та харчовій промисловості;

·    обмін досвідом у галузі сільського господарства, продовольства та  розвитку сільських територій;

·    обмін інформацією у сфері новітніх технологій вирощування та переробки сільгосппродукції;

·    консультації у ході підготовки та експертизи нормативно-правових актів, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, що належать до сфери компетенції сторін, і спільного внесення відповідних пропозицій на розгляд державних органів, тощо.

Леонід Козаченко та Євгеній Шульгін наголосили на важливості розвитку діалогу між двома народами, які об’єднує давня спільна історія.

УАК та ТПП Ізраїль-Україна також домовились більш детально обговорити інші кроки співробітництва. Зокрема, ізраїльська сторона готова ознайомити українських фахівців з тим, як функціонують аграрні підприємства в їх країні, а також організувати шоу-руми для демонстрації сучасних технологій та поділитися досвідом у сфері  зрошення.

 

ІЦ УАК  

 


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування