17.04.2018 18:52

УАК Challenge AГРО відзначив перших переможців

версія для друку
17.04.2018 18:52

Сьогодні стартував новий експрес-формат експертного спілкування - УАК Challenge AГРО.

Подискутувати на тему «Ринок землі: стимул для розвитку економіки чи улюблена політична гра»?  за круглим столом в  офісі Української аграрної конфедерації  зібрались народний депутат, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, генеральний директор УАК  Павло Коваль,  економіст IMF Group Ukraine Григорій Кукуруза, аналітик компанії «УкрАгроКонсалт» Георгій Голубєв, головний редактор AgroFm Олександр Журавель та найактивніші студенти КНЕУ, які ставили експертам запитання на сторінці УАК у Фейсбук.

Під час жвавої дискусії експерти відповіли на  питання, які набрали найбільший рейтинг. Зокрема, про плюси та мінуси  проектів законів № 6049 та № 6049/1, проблеми мораторію на продаж землі та умови відкриття ринку землі в Україні, технологічні норми для обробітку грунту і догляду за ним тощо. Аналітик  компанії «УкрАгроКонсалт» Георгій Голубєв був настільки вражений професійним рівнем запитань студентів, що запропонував першим переможцям УАК Challenge AГРО після отримання освіти йти працювати саме до «УкрАгроКонсалт».

На завершення генеральний директор УАК Павло Коваль урочисто підписав іменні сертифікати учасника від Української аграрної конфедерації першим переможцям УАК Challenge AГРО студентам КНЕУ Катерині Бєляєвій,   Єлизаветі Мостовій, Уляні Бєлєвич та Катерині Чуприні.

Незабаром Українська аграрна конфедерація підготує новий УАК Challenge AГРО  з  новою  актуальною темою, а значить і новими викликами для відомих експертів у сфері агробізнесу.

 

ІЦ УАК 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування