19.02.2018 09:00

У Берліні продукція наших аграріїв зацікавила покупців з Європи та ОАЄ

версія для друку
19.02.2018 09:00

У Берліні відбулась виставка «Fruit Logistica 2018». Це міжнародний захід, що об’єднав всі ланцюги фруктово-ягідного бізнесу. Участь у ньому дає найкращий майданчик для виходу товаровиробників на зовнішній ринок та підняття іміджу країни. Цього року тут було 75 000 відвідувачів із 130 країн світу.

Участь української делегації стала можливою завдяки фінансовій підтримці Міжнародного торгового центру (International Trade Centre Ukraine) та проекту UHBDP.

Як показала виставка, сучасні тенденції в агробізнесі сьогодні йдуть за трьома трендами: 
– логістика
– технології холодного ланцюжка
– розвиток онлайн-роздрібної торгівлі та громадського харчування

Продукція українського павільйону зацікавила клієнтів з Європи та ОАЄ.

Українська делегація зустрілась із заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольгою Трофимцевою, вона ознайомилася із стендовою продукцією та обговорила проблеми та тенденції розвитку аграрного сектору в Україні. «У цьому році ми професійно виступаємо, зі стендом, це потужніше, порівняно з попереднім роком: більше виробників, більший асортимент продукції. Це здорово! Це дуже цінний досвід, оскільки це дійсно професійна виставка, де можна побачити, як це повинно робитися, як треба себе презентувати, як треба реалізовувати свою продукцію, чим сьогодні в цілому дихає ринок», – зазначила Ольга Трофимцева.

Дмитро Ніколаєв, менеджер Проекту UHBDP (м. Каховка): «За результатами минулих днів «FRUIT-LOGISTICA 2018» бачимо, що є певний інтерес до українського стенду, до українських виробників, проте нам є куди рости, багато роботи потрібно провести, щоб краще підготуватися до наступних виставок. Я думаю, в цьому році учасники UHBDP зможуть відвідати ще кілька подібних заходів. Я думаю, що для багатьох виробників це – добра можливість продемонструвати свою продукцію, побачити, в якому конкурентному середовищі доводиться працювати, боротися за кожного клієнта, зрозуміти, хто є конкурентами, які потенційні можливості відкривають нові ринки».

ІЦ УАК за матеріалами pivdenukraine


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування