17.08.2022 17:25

Три судна на вихід і п’ять на вхід – підсумок 17 дня роботи зернового коридору.

версія для друку
17.08.2022 17:25

Сьогодні вранці, з Одеського порту до точки формування каравану вийшли судна SARA та EFE, а з порту Чорноморськ - PETREL S. В напрямку Босфору рухається 33 тисячі тонн продовольства - пшениці, кукурудзи та соняшникової олії.

Про це повідомила 17 серпня у Фейсбуці прес-служба АМПУ.

Вчора з портів вийшов найбільший караван з 5 суден, а сьогодні очікуємо на захід такого ж за розмірами каравану під завантаження понад 70 тисяч тонн пшениці, висівок, соняшникової олії та кукурудзи.

"Сьогодні ще 3 судна вийшли з українських портів з загальним обсягом вантажів понад 33 тис. тонн. Загалом, в рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування, за 17 днів роботи зернового коридору з українських портів вийшло 24 судна. Цей показник вдалось досягти завдяки збереженим колективам у філіалах, які швидко відновили нормальне функціонування портів.

Зараз бюрократичні процедури відійшли на другий план. Команда АМПУ працює на результат - максимально швидко обробляє судна та безпечно відправляє продовольчі каравани. Але основна наша мета – це збільшити інтенсивність роботи зернового коридору на вхід до портів. Сьогодні ми очікуємо на захід до порту Чорноморськ 5 суден – це найбільший показник за час роботи «зернового коридору». Нам потрібно дотримуватись таких темпів, щоб вийти на місячний обсяг перевалки більше 3 млн тонн з інтенсивністю близько 100 суден на місяць", - прокоментував керівник ДП «АМПУ» Олексій Востріков.

ІЦ УАК за матеріалами Фейсбук-сторінки АМПУ

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування