26.10.2020 10:57

Стало відомо чому стрімко дешевшає українська капуста

версія для друку
26.10.2020 10:57

В Україні продовжує знижуватися ціна на білокачанну капусту. Основним фактором негативного цінового тренда в даному сегменті, стало збільшення пропозиції цієї продукції.

На даний момент ціна на білокачанну капусту озвучується виробниками в межах від 2 до 3,5 грн/кг ($0,07-0,12/кг), що в середньому на 12% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Наразі на українському ринку переважає пропозиція некондиційної капусти, що також чинить тиск на ціни.

В більшості господарств досі тривають активні збиральні роботи, в результаті чого пропозиція на ринку зростає. Водночас попит на дану продукцію залишається вкрай низьким.

Оптові компанії та роздрібні мережі готові вести закупівлі виключно дрібним оптом, посилаючись на дуже обмежений термін реалізації, оскільки більшість фермерів пропонують до продажу капусту невисокої якості.

Наразі капуста на ринку України вже коштує в середньому на 20% дешевше, ніж в аналогічний минулорічний період. При цьому, самі виробники говорять про те, що ціна на дану продукцію буде знижуватися до кінця збиральних робіт в даному сегменті.

ІЦ УАК за матеріалами Seeds


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування