07.12.2023 12:14

США виділяють 225 млн дол. на побудову євроколії "Львів - Мостиська"

версія для друку
07.12.2023 12:14

Сполучені Штати Америки спрямують 225 млн доларів на спорудження євроколії на дільниці "Львів - Мостиська". Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

USAID надасть Укрзалізниці технічну підтримку у побудові двоколійної дільниці, яка дасть змогу прискорити перевезення українських вантажів до ЄС, а тим українцям, які повертаються з евакуації за межами країни — швидше доїхати додому.

«Поєднання залізничного вузла у Львові з європейськими залізничними коридорами допоможе завантажувати аграрну продукцію безпосередньо до вагонів, розрахованих на стандартну європейську колію, що уможливить скорішу доставку цих товарів до портів і ринків країн Європи», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, у листопаді Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та АТ «Укрзалізниця» за участю Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова та посла США в Україні Бріджит Брінк підписали Меморандум про взаєморозуміння. Згідно з ним USAID допоможе модернізувати дільницю від станції Мостиська, яка розташована на кордоні з Польщею, до Львова (Скнилів). За попередніми підрахунками проект коштуватиме 1,8 млрд грн.

ІЦ УАК за матеріалами Rail.insider

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування