20.07.2022 10:30

США оголосили про ініціативу стійкості сільського господарства України на суму 100 мільйонів доларів

версія для друку
20.07.2022 10:30

Сполучені Штати через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) створили Ініціативу стійкості сільського господарства (AGRI) на суму 100 мільйонів доларів – для зміцнення українського аграрного експорту та сприяння пом'якшенню світової кризи продовольчої безпеки, посиленої жорстокою війною путіна проти України.

AGRI-Україна орієнтуватиметься на нагальні виклики експорту сільськогосподарської продукції в Україні, одночасно підтримуючи ширші потреби аграрного сектору України та посилюючи подальше виробництво сільськогосподарської продукції в Україні до 2023 року. Ініціатива збільшить доступ українських фермерів до критично важливих сільськогосподарських ресурсів, включаючи насіння, добрива, обладнання та пестициди, посилить інфраструктурний потенціал та спроможність України ефективно експортувати сільськогосподарські товари, збільшить доступ фермерів до фінансування та розширить можливості українського бізнесу для сушіння, тимчасового зберігання та переробки сільськогосподарських товарів.

USAID прагне залучити додаткові 150 мільйонів доларів на Ініціативу від колег-донорів та приватного сектору із загальною метою у 250 мільйонів доларів. AGRI-Україна спирається на чималу підтримку, яку USAID надає сільськогосподарському сектору України після повномасштабного вторгнення росії, включаючи забезпечення понад 8 000 українських фермерів насінням, добривами, пестицидами тощо, досягнувши приблизно 14% зареєстрованих сільськогосподарських підприємств країни, щоб допомогти їм доставити врожай цього року, незважаючи на руйнування, спричинені агресією росії. Ці зусилля зміцнять увесь аграрний сектор, захистивши цей головний економічний двигун для майбутніх поколінь українців.

З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого USAID тісно співпрацює з гуманітарними партнерами в країні та регіоні, щоб охопити українців гуманітарною допомогою, що рятує життя, а також нарощує критично важливу допомогу в галузі розвитку для реагування на кібератаки та загрози енергетичному сектору, протидії дезінформації, підтримці малого бізнесу та сільськогосподарського сектору, документування порушень прав людини, задоволення основних потреб у сфері охорони здоров'я та забезпечення подальшого функціонування суб'єктів місцевого та національного самоврядування.

ІЦ УАК за матеріалами Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування