06.12.2023 17:20

Словацькі перевізники знову погрожують заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

версія для друку
06.12.2023 17:20

Спілка автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) погрожує повністю заблокувати прикордонний пункт пропуску автотранспорту «Вишнє Нємецьке – Ужгород», якщо ситуація із поверненням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена.

Про це йдеться у заяві голови UNAS Станіслава Скали, яку поширила прес-служба спілки у Фейсбуці.

За словами Скали, словацькі перевізники усвідомлюють, що шлях до вирішення проблеми не є простим, але водночас він називає неприйнятним те, що поточна ситуація продовжує існувати.

«Саме тому UNAS залишається в стані готовності до страйку і, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готова повністю заблокувати пункт пропуску «Вишнє Нємецьке – Ужгород» в обох напрямках», – ідеться у заяві.

Голова UNAS подякував міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу, який із представниками Польщі й Угорщини порушив на Раді міністрів транспорту ЄС у Брюсселі 4 грудня питання повернення дозвільної системи для українських перевізників і впливу її скасування на автомобільний транспорт Словаччини та сусідніх країн.

Він анонсував зустріч міністра транспорту Словаччини з представниками UNAS у четвер, 7 грудня, де буде обговорюватися вплив цієї ситуації, і сторони шукатимуть рішення, щоб її змінити.

Нагадаємо, зараз рух для вантажівок на кордоні Словаччини з Україною розблокований.

ІЦ УАК за матеріалами Фейсбук-сторінки UNAS

 

 

 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування