28.04.2017 14:37

Шуфрич пропонує депутатам «роздати» землю

версія для друку
28.04.2017 14:37

У Верховній Раді 24 квітня було зареєстровано законопроект №6407 «Про приватизацію та порядок виділення громадянам України в натурі (на місцевості) земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності», метою якого є  передача з державної у приватну власність громадянам України земель сільськогосподарського призначення.

Ініціатор законопроекту - Нестор Шуфрич. 

Як зазначають автори законопроекту, його завданням є визначення організаційних та правових засад виділення громадянам України земельних ділянок у  натурі  (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності.

Законопроектом покладається обов’язок на Уряд України завершити земельну реформу шляхом передачі у приватну власність громадянам України (в порядку приватизації) всіх земель сільськогосподарського призначення, що перебувають в державній власності.

За думкою ініціатора, наслідком прийняття проекту стане реалізація забезпечення конституційного права власності громадян України на землю, соціально справедливий розподіл земель сільськогосподарського призначення, ріст інвестицій в сферу сільськогосподарського виробництва. 

Аналітичний департамент ІЦ УАК.