16.11.2020 15:50

Ще 2 об’єкта ДП “Укрспирт” переходять у приватну власність

версія для друку
16.11.2020 15:50

Минулого тмжня було приватизовано ще 2 об’єкта спиртової галузі, загальна вартість продажу яких склала 179 млн грн.

Так, 12 листопада відбувся аукціон з продажу Марилівського місця провадження та зберігання спирту (МПД) з переліку об’єктів ДП “Укспирт”. В аукціоні на конкурентних торгах змагалися двоє учасників, які підвищили ціну у 2,2 раза від стартових 54,7 млн грн до 120 млн грн.

Крім того, сьогодні на аукціоні ДП Прозорро.Продажі було приватизовано майно Козлівського МПД та зберігання спирту. За об'єкт приватизації на торгах змагалися 2 компанії, а стартова ціна зросла у 1,6 раза – з 37,6 млн грн до 59 млн грн.

Загалом за місяць, від старту приватизації спиртової галузі, було продано 8 МПД, загальною вартістю понад 447 млн грн, які після підписання договорів надійдуть до держбюджету.

Фонд Державного Майна України й надалі продовжуватиме підготовку та виставлення об’єктів спиртової галузі на приватизаційні аукціони, тож всі охочі мають можливість інвестувати в спиртову галузь. Докладніше про об’єкти ДП «Укрспирт» та Концерну «Укрспирт» читайте за посиланням: https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya/spirty/

ІЦ УАК за матеріалами me.gov.ua

Новини


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування