23.07.2020 15:50

Шалені ціни на продукти

версія для друку
23.07.2020 15:50

Заступниця генерального дирктора Української аграрної конфедерації Наталія Зарицька дала коментар телеканалу "Україна" щодо цін на сезонні овочі та фрукти.

На більшість фруктів ціни зависокі, що пояснюється низькими врожайністю та валовими зборами. Сезон черешні майже минув, а зниження цін споживачі так і не дочекалися. Полуниця ще буде на полицях супермаркетів та ринків до кінця літа, проте ціна також невтішна: "За місяць полуниця здорожчала на 20 грн/кг, хоча стара ціна могла б ще протриматись", - зауважила Наталія Зарицька.

Ситуація з овочами на ринку трохи краща, коштують вони дещо дешевше, ніж рік тому. "Картопля впала в ціні десь на 15%, якщо порівнювати з минулим роком", - зазначила заступниця генерального директора. Врожай овочів "борщового набору" в цьому році значно кращий, тому ціни будуть знижуватись.

Щодо молока, то воно здорожчало на 5-6%, порівняно з минулим роком, та на 1-2% порівняно з минулим місяцем - розповіла Наталія Зарицька. Все через те, що поголів'я корів і далі скорочується.

Детальніше дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rx-_STvdLB4

(24:45)

ІЦ УАК 

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування