18.08.2017 15:13

Розвиток соціально-екологічної сфери в АСТАРТА

версія для друку
18.08.2017 15:13

У наступному році компанія «Астарта-Київ» побудує в Полтавській області три нових елеватора загальною потужністю понад 250 тис. тон. Вартість проекту вимагає, щоб компанія подовжила свою кредитну лінію, бажано на вигідніших умовах. І  це - робота не тільки фінансистів компанії, але і фахівців з питань охорони навколишнього середовища та корпоративної соціальної відповідальності.

"Кожна компанія, яка підписує кредитну угоду з наміром одержати міжнародне фінансування, повинна відповідати принципам соціально-екологічної відповідальності. Це стосується роботи з багатьма фінансовими установами, серед таких як Європейський банк реконструкції та розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Європейський інвестиційний банк, Голландський банк розвитку, та інші. Ці фінансові установи фінансують проекти в приватному секторі країн з перехідною економікою, мобілізують капітал на міжнародних фінансових ринках, допомагають країнам-клієнтам покращити соціальні та екологічні умови. Тому, як правило, кредитні угоди складаються з двох частин. Перша стосується безпосередньо кредиту: умови, ставка, виплати і так далі. Друга – це соціально-екологічний план дій для компанії, яка бажає отримати кредит. Розвиваючи принципи сталого розвитку, у багатьох банків існують спеціальні умови фінансування, такі як IFC’s Cleaner production, FMO’s Green financing тощо", - розповіла начальник управління Аліна Воронцова в інтерв'ю для Agravery.com.

"Для успішного аудиту потрібно витримувати баланс розвитку економічних, екологічних та соціальних напрямків. Підприємства компанії знаходяться на різних рівнях розвитку, проте кожне з них націлене на покращення якісних та кількісних показників. Окрема увага зосереджена на питанні виробничої безпеки та мінімізації ризиків. На сьогоднішній день українське та європейське законодавство в соціально-екологічній сфері досить відрізняється. Ми керуємося власною корпоративною системою менеджменту, що включає найжорсткіші вимоги європейського та українського законодавства. Всі наші екологічні програми побудовані саме за цим принципом."  - продовжила Аліна Воронцова

Якщо узагальнити, за минулий рік було близько 120 млн. грн. спрямовано на екологічні заходи, пов’язані з модернізацією, автоматизацією систем, ресурсоефективністю, водозбереженням, поліпшенням умов праці, сертифікаційні заходи. Бюджет соціальних програм за 2016 рік становив 35 млн грн. – це проекти у сфері освіти, медицини, благоустрою в регіонах діяльності компанії.

ІЦ УАК за матеріалами Agravery

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування