17.08.2018 13:00

Ринок отримає новий стандарт на пшеницю в травні 2019 року

версія для друку
17.08.2018 13:00

Мінагрополітики та учасники зернового ринку виступають за 3 класи стандарту продовольчої пшениці і один непродовольчої.

З ініціативи Мінагрполітики відбулася робоча зустріч з обговорення стану роботи по оновленню стандарту на пшеницю «Пшениця. Технічні умови».

У ній брали участь представники виробників, експортерів зерна і представники профільних асоціацій (Всеукраїнської асоціації пекарів, Асоціації борошномелів, Української зернової асоціації, Європейської бізнес асоціації). На зустрічі фахівці зернової галузі проговорили ключові положення стандарту за кількісними та якісними показниками. Обговорювалося включення в стандарт 3 класів продовольчої пшениці і одного з непродовольчої. Робота над стандартом триватиме, з урахуванням результатом обговорення. 

Проект першої редакції нового стандарту на пшеницю буде виставлений на обговорення 26 вересня 2018 року на сайті Національного органу стандартизації і розісланий всім членам ТК170 «Зернові та продукти їх переробки».

Офіційна презентація та затвердження першої редакції нового стандарту на пшеницю заплановано на 26 травня 2019 року в Одесі в рамках Міжнародної конференції.

ІЦ УАК за матеріалами agroinsider


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування