24.01.2022 15:50

Реалізовано понад 14 млн куб. м газу

версія для друку
24.01.2022 15:50

"Понад 14 млн куб. м природного газу на січень та лютий реалізовано для виробників соціальних продовольчих товарів", - Мінагрополітики.

Із 17 по 21 січня відбулися торги з продажу на січень газу власного видобутку для підприємств, які виробляють соціально значущі продовольчі продукти. Це відбулося відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 19 від 12.01.2022 «Про затвердження Порядку організації та проведення біржових торгів з продажу природного газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість».

За результатами торгів із постачання в третій декаді січня реалізовано 2,6 млн куб. м. газу. Цією процедурою скористалися 108 товаровиробників різної форми власності. Зі списком можна ознайомитися за   посиланням. 

Комітет із нагляду затвердив список допущених до торгів постачальників, які здійснювали закупівлю газу на біржі для задоволення потреб суб’єктів господарювання з переліку, затвердженого наказом Мінагрополітики зі змінами від 5 січня 2022 р. 

Також із 19 по 21 січня тривали торги з продажу на лютий газу власного видобутку для підприємств, які виробляють соціальні продукти.

За результатами торгів реалізовано 11,6 млн куб. м газу. Цією процедурою скористались 256 виробників різної форми власності. Зі списком можна ознайомитися за посиланням.

Участь у торгах взяли суб’єкти господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість (споживачів природного газу), які подавали «заявку споживача» для постачання газу в лютому за відповідною формою на електронну адресу gas.auction@mev.gov.ua.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагро

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування