28.05.2024 09:56

Промисловий кластер і 500 нових робочих місць: до Реєстру індустріальних парків включено парк на Одещині

версія для друку
28.05.2024 09:56

Кабінет Міністрів України включив індустріальний парк «Р-33» в Одеській області до Реєстру індустріальних парків. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 24 травня 2024 року. «Р-33», створення якого ініціювала Куяльницька сільська рада, став вже 79-м парком у реєстрі.

«Вітаю Одещину з народженням ще одного індустріального парку, який ще більше зміцнить промислову потужність регіону, створить нові робочі місця для місцевих мешканців і забезпечить додаткові надходження до бюджетів. Розвиток індустріальних парків – важлива складова економічної політики «Зроблено в Україні». І це стратегія, яка одночасно дозволить нам вирішувати великий комплекс завдань, починаючи зі створення сприятливого інвест-клімату, розвитку регіонів та економіки держави в цілому», - зазначив заступник Міністра економіки Віталій Кіндратів.

Концепція індустріального парку «Р-33» передбачає формування на площі 10 га промислового кластера із металообробки та виготовлення металевих виробів. Це дозволить створити близько 500 нових робочих міць. На території парку зможуть працювати підприємства в галузях:

  • виробництва готових металевих виробів, крім машин та устаткування;
  • виробництва електричного устаткування;
  • харчової переробної та легкої промисловості;
  • виробництва інших транспортних засобів;
  • ремонту і монтажу машин та устаткування й ін.

Нагадаємо, в державному бюджеті на 2024 рік на виконання програми розвитку індустріальних парків закладено 1 мільярд гривень. 

Раніше Мінекономіки презентувало проект оновленого порядку стимулювання індустріальних парків в Україні. Також Міністерство економіки представило каталог індустріальних парків, який допоможе підприємствам знайти партнерів або місце з облаштованою інфраструктурою, де можна розмістити свої виробничі потужності, а також залучити нові інвестиції. Крім того, на сайті Мінекономіки доступний гайд, який допоможе створити індустріальний парк.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування