14.02.2018 10:00

Процес отримання земель у власність розпочали 99 % ОТГ

версія для друку
14.02.2018 10:00

Майже всі ОТГ (657 із  665) за тиждень уклали з головними управліннями Держгеокадастру в своїх областях меморандуми про співпрацю при здійсненні заходів щодо передачі сільгоспземель державної власності у комунальну. Решта ОТГ завершують підготовку до підписання. 

У меморандумі сторони в особі начальника Головного управління Держгеокадастру та сільського/селищного/міського голови, який виступає від імені об’єднаної територіальної громади, фіксують взаємні зобов’язання та підходи до процесу. Також у документі зафіксовані основні етапи такої передачі та їх послідовність, деталізовані дедлайни в частині видачі наказу про проведення інвентаризації тощо. Сторони зобов’язуються максимально сприяти одна одній на всіх етапах.

«Зараз наше завдання — зробити процес передачі земель максимально оперативним, прозорим та комфортним для усіх сторін», — повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Офіційно процедура передачі ділянок стартує після того, як рада ОТГ прийме на сесії рішення про звернення до Держгеокадастру щодо передачі земель, а Головне управління Держгеокадастру в області отримає відповідне клопотання. В середньому процес передачі земель для однієї ОТГ може тривати близько двох місяців.

 

ІЦ УАК за матеріалами kurkul

 

 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування