10.09.2015 16:00

Призначено голову Дерегуляційного офісу

версія для друку
10.09.2015 16:00

Голову Дерегуляційного офісу - Олексія Гончарука, було представлено сьогодні під час прес-брифінгу Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса.

Як було зазначено в ході зустрічі, створення незалежного офісу для перегляду регуляторних обмежень дозволить прискорити реформи.

“Наша мета - прискорити дерегуляційні процеси, які проводить наше Міністерство. Хочу підкреслити, що новостворений Дерегуляційний офіс не є урядовою структурою, а створюється поза стінами Кабміну. До його складу ввійдуть професіонали, юристи, аналітики та експерти ринків, а їх робота оплачуватиметься не з бюджету, а міжнародними донорами”, - зазначив Міністр Айварас Абромавичус.

За його словами, головною метою Дерегуляційного офісу - є систематичний перегляд регуляторного середовища України та оцінка ефективності й доцільності кожного окремого обмежувального заходу.

“Першочергово він займатиметься аудитом та виявленням проблем у таких сферах, як контролюючі органи та перевірки, агробізнес, регулювання експорту та імпорту, будівництво”, - підкреслив Міністр.

Новопризначеного голову, Олексія Гончарука, було представлено, як успішного адвоката та арбітражного керівника, з досвідом розробки нормативної бази для будівельної галузі. За три місяці роботи в Міністерстві екології та природних ресурсів України йому вдалося організувати роботу інформаційного порталу, який надав відкритий доступ до інформації про надра та природні ресурси нашої країни. Олексій є головою всеукраїнської громадської організації “Союз інвесторів України”, що допомагає вирішувати проблеми бізнесменів у будівельній галузі.

На цей час новопризначений голова Дерегуляційного офісу працює над формуванням своєї команди. Очікується, що вона буде представлена громадськості вже у другій половині вересня.

УАК вітає створення офісу, який поглиблено буде займатися саме питаннями поліпшення регулювання в сфері аграрних відносин та аграрного бізнесу. Нинішня ситуація із надмірною дерегуляцією вже призвела до значних ризиків для АПК щодо експорту та рівня відповідності щодо безпеки продуктів харчування.

Уваги також потребують питання земельних відносин, цінового регулювання, відновлення необхідних для бізнесу перевірок та багато іншого.
Сподіваємось, Олексію Гончаруку вдасться сформувати кваліфіковану команду для реального поліпшення бізнес-клімату в АПК.

ІЦ УАК за матеріалами Прес-служби Мінекономрозвитку

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування