28.05.2024 10:49

Приймання заявок для отримання дотацій на гектар припинилося

версія для друку
28.05.2024 10:49

28 травня 2024 року, з 10:00, в Державному аграрному реєстрі продовжиться приймання заявок від аграріїв на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар). Заявку можуть подати агровиробники, які провадять свою діяльність на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, і територіях, тимчасову окупацію яких завершено. Тобто, окремі райони Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей, відповідно до наказу Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 р. № 309.

Кошти у розмірі 8 тис. грн на 1 га надаватимуться виробникам сільськогосподарської продукції, що мають у власності/користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Враховуючи обсяги залишків коштів за вказаним напрямом, термін приймання заявок буде обмеженим.

 

Оновлено

Станом на 11:25 28 травня в ДАР припинено прийом заявок на отримання бюджетних дотацій на 1 гектар угідь.

В Державному аграрному реєстрі припинено прийом заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на 1 га сільгоспугідь для аграріїв з деокупованих територій і на яких завершено ведення бойових дій. Кількість отриманих заявок відповідає передбаченому обсягу бюджетних виплат.

Всі заявки, що вже були подані виробниками сільськогосподарської продукції, будуть опрацьовані в установленому порядку. 

Слідкуйте за додатковими оголошеннями!

Довідково: Прийом заявок в ДАР здійснювався відповідно до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції. Порядок затверджено постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918.

 

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування