28.10.2019 15:35

Потужності перевантажувального термінала філії «Вознесенська» збільшуються

версія для друку
28.10.2019 15:35
«НІБУЛОН» збільшує потужності зі зберігання сільгосппродукції філії «Вознесенська» Миколаївської області на майже 22 тис. тонн.

 

У рамках реалізації проєкту компанії щодо збільшення потужностей своїх підприємств сьогодні на перевантажувальному терміналі з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Вознесенська» триває  будівництво додаткових зерносховищ з галереями, естакадами та допоміжними спорудами.

Основними будівельними об’єктами, передбаченими проєктом, є 3 зерносховища ємністю по 7,3 тис. тонн кожне (близько 22 тис. тонн); завантажувальна естакада з ланцюговими транспортерами; підземна розвантажувальна транспортна галерея із стрічковими транспортерами; система аспірації з повітроводами та пилоочисним устаткуванням; системи дощової каналізації в складі дощоприймачів та каналізаційних мереж.

Додаткові ємності підприємства матимуть річну потужність з перевантаження зернових вантажів 64,5 тис. тонн. Разом з існуючим технологічним комплексом нові потужності створять єдину автоматизовану систему прийому, обробки та відвантаження зернових та олійних культур на водний та автомобільний транспорт. Після введення їх в експлуатацію загальна ємність складського зберігання філії становитиме близько 98 тис. тонн, а річний обсяг перевантажень збільшиться до 300 тис. тонн.

ІЦ УАК за матеріалами Нібулон

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування