11.09.2019 14:40

Потрібно думати про майбутнє нашої держави – Леонід Козаченко

версія для друку
11.09.2019 14:40

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко взяв участь в обговоренні державних реформ у програмі Вечір з Єгором Чечериндою на каналі «Еспресо».

В ефірі він зазначив, що в таких швидких та радикальних змінах, що відбуваються наразі в державі значно більше ризиків, аніж можливостей.

Прийнятий Закон про імпічмент Леонід Козаченко прокоментував наступним чином: «Перший закон спрощував цю процедуру, але цей  її ускладнює. До цього часу Конституція також передбачала процедуру імпічменту, але це зовсім не прописано в деталях, через це за увесь час незалежності жодного разу таке не вдалось зробити.» Даний закон передбачає за собою 4 складні процедури, які можуть тривати близько року до остаточного голосування.

Щодо порушення регламенту під час голосування президент  аграрної конфедерації підкреслив: «Ми ніколи не порушували порядок прийняття законів, коли давалося 2 тижні на доопрацювання, за умови другого читання. Зараз це все було порушено і якщо все буде продовжуватись саме так, то користі не буде.» Він також додав, що цей Закон могли прийняти не порушуючи усі процедури, таким чином було б більше шани до президента та його фракції.

Також Леонід Козаченко пояснив швидкий темп усіх процедур: «З одного боку вони використовують увесь час, поки в них є велика довіра і підтримка з боку виборців, з іншого боку пізніше усі свої нагальні рішення вони зможуть списати на брак досвіду, тому що дійсно більшість парламенту ніякого відношення до виконавчої влади до цього часу не мали.»

https://espreso.tv/video/270091

ІЦ УАК за матеріалами Еспресо

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування