26.03.2020 12:45

Посівна у Вінницькій області випереджає минулорічну на 10 днів

версія для друку
26.03.2020 12:45

Аграрії Вінниччини станом на 24 березня посіяли близько 40% ярих зернових і зернобобових ранньої групи.

Про це  повідомив директор департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук.

«На сьогоднішній день практично всі райони вже почали посів ярих зернових і зернобобових культур ранньої групи.  Із запланованих культур сільгоспвиробники наразі сіють ярі ячмінь, пшеницю, горох та овес. Близько 40% від прогнозованих площ вже посіяно. За темпами посівної цьогорічна кампанія випереджує минулорічні строки у середньому на 10 днів», — йдеться у повідомленні департаменту. 

За його словами, відповідно до структури посівних площ, у поточному році на Вінниччині планується посіяти 97 тис. га ярого ячменю, близько 10 тис. га ярої пшениці, гороху — понад 8, 5 тис. га.

Забезпеченість сільгосппідприємств  області кондиційним насінням ярих зернових і зернобобових ранньої групи, враховуючи страховий фонд,  — стовідсоткова, насіння кукурудзи і сої господарства продовжують заготовляти.

За прогнозом Миколи Ткачука, з наступного тижня в області розпочнеться масовий посів технічних культур, зокрема, цукрових буряків, — погодні умови це дозволяють.

ІЦ УАК за матеріалами AgroPortal


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування