10.11.2017 18:45

Порошенко готує законопроект з податковими і антирейдерськими змінами для аграріїв

версія для друку
10.11.2017 18:45

Сьогодні, 10 листопада, відбулося засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка. В ході засідання були розглянуті нагальні питання розвитку аграрного бізнесу України.

Зокрема, питання щодо удосконалення ведення реєстру прав на нерухоме майно, включаючи землю с/г призначення, питання оподаткування земель та сприяння виведення земель с/г призначення з "тіні".

Петро Порошенко запевнив, що на наступному тижні він подасть даний законопроект на розгляд Верховної Ради.

На засіданні був присутній президент УАК, народний депутат Леонід Козаченко, який наголосив на важливості і своєчасності розгляду даних питань. При цьому він зазначив, що необхідні певні уточнення щодо оподаткування земель, диференціації податкових ставок в розрізі окремих категорій земель.

В. о. голови Аграрного комітету Олександр Бакуменко зробив детальну доповідь, в якій акцентував увагу на необхідності передачі земель с/г призначення, що знаходяться за межами населених пунктів, об'єднаним територіальним громадам, а також оподаткуванні земель і майна за місцем їх безпосереднього використання, а не за місцем реєстрації користувачів. Було зазначено також необхідність оподаткування земель, які використовуються недобросовісними користувачами в контексті негативного прикладу для тих аграрних товаровиробників, які працюють в прозорому правовому полі. 

В розробці пропозицій взяли активну участь профільні асоціації, представники яких також були присутні на засіданні.

ІЦ УАК.


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування