13.05.2022 09:45

Польща спростить контрольні процедури для імпорту та експорту аграрної продукції

версія для друку
13.05.2022 09:45

Під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра Польщі Генрика Ковальчика та Першої віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко було досягнуто домовленостей щодо шляхів спрощення торгівлі через українсько-польський кордон.

Так, польська сторона ухвалила рішення забезпечити роботу ветеринарних і санітарних служб у режимі 24/7. Для цього працівники відповідних служб будуть переведені на українсько-польський кордон. 

Також буде спрощено контрольні процедури. Зокрема лабораторні дослідження можна буде робити не на кордоні, а в місті призначення, що значно скоротить час перетину кордону.

“Ми також домовилися усунути бар‘єри у торгівлі продукцією тваринного походження, зокрема свинини. Для України важливо забезпечити транзит свинини, яловичини та баранини до третіх країн через територію Польщі, що вимагає відповідних ветеринарних рішень”, – зауважила Юлія Свириденко. 

Вона підкреслила, що Україна та Польща будуть більш ефективно використовувати усі модальності для перевезень, зокрема контейнерні перевезення через польські порти.

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування