27.03.2020 09:50

Половину посівів зернових на Рівненщині цього року становитиме кукурудза

версія для друку
27.03.2020 09:50

Рівненській області по всіх категоріях господарств  прогнозується близько 380 тис. га весняного посіву, в тому числі 160 тис. га ярих зернових культур(42% весняного посіву), з них 75 тис. га – ранні зернові.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Рівненської ОДА. 

У структурі зернових половину площ очікується зайняти кукурудзою на зерно, четверту частину – ярим ячменем. З технічних культур весняного посіву передбачається 56% сої, 31% соняшнику, 13% цукрових буряків.

«Незважаючи на запровадження карантину, аграрії області активно включилися в проведення комплексу весняно-польових робіт», – йдеться в повідомленні. 

За оперативними даними, сільськогосподарськими підприємствами на сьогодні проведено посів ранніх ярих зернових на 79% прогнозованих площ, у тому числі ярий ячмінь – 83%, яра пшениця – 75%, овес – 56%, горох – 44%. Активно триває посів технічних культур, зокрема цукрових буряків, яких посіяно 59 відсотків та гірчиці, а також однорічних трав на корм.

На полях сільськогосподарських підприємств для проведення посіву залучено понад 300 одиниць посівних комплексів. Разом з тим, проводяться роботи із закриття вологи та підготовки площ під посів пізніх культур.

ІЦ УАК за матеріалами AgroTimes


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування