04.03.2024 16:52

Політика “Зроблено в Україні” знаходить відгук і підтримку серед партнерів у Великій Британії, - Юлія Свириденко

версія для друку
04.03.2024 16:52

Представники Лондонської фінансової біржі підтримують політику “Зроблено в Україні”. Під час зустрічі з Генеральним директором Лондонської фондової біржі (LSE) Джулією Хоггетт Перша віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко презентувала нову політику “Зроблено в Україні”, яка створена для сприяння розвитку українських виробників.

«Урядова програма «Зроблено в Україні” знаходить відгук у міжнародних партнерів і вони висловлюють готовність її підтримувати. Розповіли партнерам, як вони теж можуть її посилювати, наприклад, через підтримку українських виробників у своїх закупівлях, інвестування в бізнеси в Україні і більшу представленість українських товарів на ринку Великої Британії. І представники Лондонської фінансової біржі поділяють нашу думку, що такі кроки додатково стимулюватимуть розвиток української економіки», - зазначила Юлія Свириденко.

Крім того, сторони домовились, що фахівці Лондонської фондової біржі та британської організації TheCityUK у рамках підписаного раніше меморандуму, допоможуть Україні побувати спроможність Агенції із залучення інвестицій. Уряд України наразі працює над її створенням.

«Ми обговорили дуже конкретні подальші кроки у спільній роботі над залученням до цієї агенції досвіду й експертизи британських колег. Сполучене Королівство – один із найрозвиненіших світових фінансових центрів, тому їхній досвід буде корисним при створенні сприятливої фінансової екосистеми в Україні. Ми вдячні британській стороні за готовність залучити фахову експертизу для цього», - пояснила Юлія Свириденко.

Крім того, Лондонська фондова біржа та TheCityUk зроблять дослідження щодо розширення можливостей залучення капіталу державними компаніями.

Нагадаємо, Міністерство економіки України, Лондонська фондова біржа та британська організація TheCityUK підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки розвитку українського ринку фінансових і пов’язаних професійних послуг.

 

Також може бути корисно: Підприємці зможуть використовувати в торговельних марках офіційну назву і міжнародний літерний код України та імітацію малого Герба.

 

ІЦ УАК за матеріалами Мінекономіки

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування