25.05.2023 16:45

Податкові пільги за сплату замінованих, забруднених та окупованих земель: у Мінагрополітики роз'яснили норми закону

версія для друку
25.05.2023 16:45

У Мінагрополітики роз’яснили норми закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України й інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».

Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Людмили Шемелинець відбулася нарада з обласними військовими державними адміністраціями.

Людмила Шемелинець зауважила, що така зустріч ініційована з усіма службами, які дотичні до реалізації нового Закону спеціально, щоб роз'яснити профільним департаментам у регіонах норми документа та сприяти його ефективному виконанню.

Зокрема, було роз'яснено низку питань, які стосуються звільнення від сплати мінімального податкового зобовʼязання за земельні ділянки, земельні частки (паї), що розташовані на територіях активних бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України.

Крім того, було обговорено термін «потенційна загроза забруднення» та розʼяснено на підставі яких даних сільські, селищні, міські ради, військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації мають приймати рішення при встановленні податкових пільг щодо того чи є потенційна загроза забруднення кожної конкретної земельної ділянки вибухонебезпечними предметами.

Участь у нараді також взяли представники Державної податкової служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

ІЦ УАК за матеріалами Мінагрополітики

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування