03.04.2024 15:59

Початок посівної кампанії в АгроВісті

версія для друку
03.04.2024 15:59

Хлібороби холдингу "АгроВіста" розпочали весняну посівну кампанію, повідомляє прес-служба компанії.

У цьому році планується засіяти 3.500 га ранніх культур, таких як горох і ярий ячмінь. Далі йдуть технічні культури: цукровий буряк, соняшник і кукурудза.

"Всього плануємо сіяти на площі близько 60 тис. га. Швидке зростання температур потребує злагодженої роботи та великої кількості техніки. Дякуємо партнерам компанії за своєчасні поставки запчастин і нової техніки!

Разом до Перемоги!!!" - пишуть у компанії.

 

Нагадаємо, місяць тому АгроВіста завершила незвичний сезон збирання врожаю пізніх культур, обмолотивши фінальні врожаї кукурудзи. Перехідні площі складали 800 га – це 4% від обсягів 2023 року, але погодні умови не давали завершити збір в осінній період.

"Зерно отримане в зимовий період відповідає всім якісним параметрам, що підтверджує високу якість сучасних гібридів і їх стійкість до хвороб та осипання. Завдяки командній роботі фахівців, загальний результат на площі 20 тис. га було намолочено більше 160 тис. тонн кукурудзи. Дякуємо працівникам АгроВіста та ЗСУ за 100% збереження вирощеного врожаю!"

 

Водночас, на початку березня компанія "АгроВіста" повідомила про початок весняно-польових робіт, які почались із відповідального етапу підживлення озимих культур пшениці та ріпаку. Задачі виконані злагоджено та в найкоротші строки, що дає змогу ослабленим осіннім посівам відновити вегетацію.

У компанії вірять, що успішне виконання цих завдань допоможе їм забезпечити врожайність і високу якість їхньої продукції.

 

ІЦ УАК за матеріалами прес-служби "АгроВісти"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування