23.03.2018 11:10

Пішов з життя перший заступник голови ГС «Аграрний союз України» Василь Ярошовець

версія для друку
23.03.2018 11:10

Вчора зупинилось невтомне серце першого заступника голови громадської спілки «Аграрний союз України» Василя Степановича Ярошовця.

Народившись  у 1938-му році в родині селян, Василь Ярошовець пройшов тернистий трудовий шлях від зоотехніка районної інспекції по сільському господарству Оратівського району Вінницької області до депутата Верховної Ради УРСР 10-11-го скликань та заступника міністра агропромислового комплексу України. Завжди активний, працелюбний, наполегливий, Василь Степанович і на пенсії не полишав важливої діяльності в агропромисловому секторі, якій віддав більшу частину свого насиченого життя.

Василя Ярошовця знали й цінували за вагомі заслуги, високий професіоналізм, щиру вдачу.  Тому саме його – патріота України, мудрого керівника та знаного фахівця у сфері АПК  - обрали з 2001-го  року 1-м  заступником  голови Всеукраїнського союзу сільськогосподарських підприємств.

ВГО «Українська аграрна конфедерація» висловлює щире співчуття громадській спілці «Аграрний союз України», а також рідним і близьким Василя Степановича, світла  пам’ять про якого  назавжди збережеться в наших серцях.

 

З повагою

Президент УАК                     Леонід Козаченко 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування