02.12.2022 09:41

Олександра Кубракова призначено Віце-прем’єр-міністром з відновлення України — Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України

версія для друку
02.12.2022 09:41

Відповідне рішення вчора ухвалила Верховна Рада України.

Олександр Кубраков очолить Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, яке буде створено на основі об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій.

«Об’єднання Міністерства інфраструктури та Міністерства розвитку громад та територій має на меті досягнення однієї ключової цілі – підвищення ефективності виконавчої влади в питанні управління відбудовою.

Об’єднане міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури матиме краще розуміння загальної картини руйнувань та потреби відновлення, що своєю чергою дозволить значно покращити цифрове управління відбудовою. Це важливо для громад, які мають розуміти, що відбувається з відновленням, і мають знати, що їхня позиція буде врахована, а думка почута.

Іншим важливим напрямком нашої роботи буде завершення уже розпочатих реформ у сфері будівництва. Спільно з народними депутатами, іншими міністерствами вже працюємо над ініціативами щодо цифровізації процесів будівництва, децентралізації у сфері містобудування та посилення відповідальності за порушення.

Для мене велика честь бути частиною команди Президента, допомагати нашій армії, нашим людям, нашій країні в найскладніші часи в історії нашої країни», – прокоментував Олександр Кубраков.

За словами Міністра, іншими пріоритетами роботи стануть завершення реформи децентралізації та впровадження політики енергоефективності.

Щодо сфери транспорту, то буде продовжено існуючий курс на ефективне та прозоре відновлення зруйнованого, розвиток логістики для українських експортерів та пошук моделей для інвестицій в інфраструктурні проєкти на залізниці, в дорожньому та портовому господарствах, а також в авіа- та поштовій галузях.

ІЦ УАК за матеріалами Мінінфраструктури

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування