07.09.2017 09:46

Офіс "Астарти" обшукали озброєні силовики

версія для друку
07.09.2017 09:46

У середу, 6 вересня, в головному офісі компанії «Астарта-Київ» за участі озброєних правоохоронців відбувся обшук, ініційований Генеральною прокуратурою України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що обшук відбувався із порушеням процесуальних норм.

Протягом декількох годин співробітники не могли потрапити  на свої робочі місця, було заблоковано роботу підприємств. Крім цього, були заблоковані окремі рахунки декількох виробничих підрозділів, що входять до структури компанії.

"Ми розглядаємо означені дії силових структур як надмірні і необґрунтовані. Корпоративне управління підприємствами "Астарти" відповідає всім принципам прозорості. Компанія сьогодні, як і завжди, конструктивно співпрацювала з регуляторними органами щодо надання свідчень, пояснень і документації. Тому застосування "силових" сценаріїв є повністю необґрунтованим, виглядає як непрофесіоналізм або відкритий тиск на бізнес", - йдеться в офіційній заяві "Астарти".

"Астарта" - це публічна міжнародна компанія, акції якої з 2006 року лістинговані на Варшавській фондовій біржі. Серед акціонерів компанії є низка відомих  міжнародних інвестиційних фондів, які довіряють менеджменту і вірять у зростання економіки нашої країни, незважаючи на складні часи. "Астарта" також користується довірою і підтримкою міжнародних банків, зокрема ЄБРР і МФК, які вже багато років фінансують нові проекти компанії.  В цілому, за останні 10 років "Астарта" вклала у розвиток цукрового і агропромислового бізнесу в нашій країні понад 400 мільйонів доларів.

"Наразі всі виробничі процеси на підприємствах компанії відбуваються у звичайному режимі. Ми очікуємо, що за декілька днів всі тимчасові обмеження будуть зняті та вживаємо заходи для уникнення в майбутньому таких, на наш погляд, надмірних дій з боку регулюючих установ. Переконані, що це не завадить нам досягти високих планових показників у відповідальний період цукроваріння та осінньої польової кампанії.

Дії силових органів, які мали місце, є першим прецедентом за всю майже 25-річну історію компанії.

Керівництво ТОВ фірма "Астарта-Київ" звернулося до Генеральної прокуратури та керівництва країни щодо неприпустимості силового тиску на бізнес та оскаржує неправомірні дії у встановленому законом порядку. 

Зазначимо, що агропромхолдинг "Астарта" входить до складу Української аграрної конфедерації.

ІЦ УАК.


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування