26.08.2016 20:32

Офіційна заява народного депутата, президента УАК Леоніда Козаченка

версія для друку
26.08.2016 20:32

Я як політик, і як людина,  завжди стою на позиції цілковитої відкритості до ЗМІ, адже переконаний у тому, що вони є потужним важелем впливу у сучасному  соціумі. Несприятлива політична та економічна ситуація в країні, а також постійні розгойдування «гарячих» тем, призводять до  різного роду провокацій в тому числі, і за участю журналістів та політиків.

Декілька днів тому, коментуючи телефоном, журналісту одного із українських  інформаційних Інтернет-порталів, ситуацію довкола прийняття законопроекту про надання особливого статусу Донецькій та Луганській області я наголосив на тому, що на моє глибоке переконання депутати ВРУ не проголосують за цей документ, оскільки на цих територіях присутні війська іншої держави. І до передачі територій під контроль українських прикордонників говорити про даний документ передчасно.  Та навіть після їх звільнення і взяття під український контроль, вирішення долі цих територій все одно  буде надважким завданням для держави. Я також говорив про те, що проведення переговорів у форматі Мінськ-2, на сьогодні, є можливим варіантом розвитку подій, проте аж ніяк не вирішить існуючої проблеми між нашою державою та загарбником.

Натомість, під час публікації даного коментаря, журналіст грубо перекрутив факти і відверто випустив суть мною сказаного, стверджуючи, що, за моїми словами у Верховній Раді можливо зібрати голоси для ухвалення законопроекту про особливий статус Донбасу, і що нібито лише Мінські угоди,  як інструмент, здатні вирішити існуючу кризу.

Вважаю, що подібні заяви журналістів, зроблені від мого імені, як народного депутата,  і тиражовані низкою як українських, так і проросійських ЗМІ є спланованою акцією з дестабілізації ситуації в країні.

Підкреслюю, що перекручування  та надання  відверто неправдивої інформації  із посиланням на мене, є прямою загрозою моєму іміджу  та діловій репутації, тож я неодмінно вимагатиму спростування подібних матеріалів, у тому числі, і у судовому порядку. Переконаний, що  особи, які вчиняють подібні провокації, діють зовсім не в інтересах українського суспільства і мають бути покарані.

Леонід Козаченко

 

 

 

 

 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування