18.04.2019 14:25

Один з найбільших агрохолдингів завершить посів ярих до 7 травня

версія для друку
18.04.2019 14:25

Один з найбільших агрохолдингів Європи - Група компаній "Укрлендфармінг" має в своєму розпорядженні достатньо коштів для проведення весняної посівної ранніх ярих культур, зазначає прес-служба "Укрлендфармінг"


"Добрива Група "Укрлендфармінг" закупила восени, вони в достатній кількості. Насіння поставляються відповідно до графіка. Практично 70% від закуповуваних знаходяться вже в регіональних підрозділах, а насіння власного виробництва ми допрацьовуємо на насіннєвому заводі Групи. Вони будуть повністю поставлені в регіони до 15 квітня. Паливо купуємо в плановому режимі і вже закупили 65% від необхідного на перше півріччя обсягу", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що за станом на 9 квітня посівна кампанія в "Укрлендфармінг" тільки починається, оскільки основні ярі культури, серед яких соняшник, кукурудза і соя, вимагають прогрівання грунту на глибину посіву до температури понад 8 градусів, що є проблематичним при теперішньої весни і зміні клімату.

При цьому, в "Укрлендфармінг" підкреслили, що технічні можливості холдингу дозволяють оперативно впорається з посівною кампанією і завершити посів до 5-7 травня поточного року.

У прес-службі також додали, що посіви озимих культур групи компаній перезимували добре завдяки сніжному покриву.

"Зараз "Укрлендфармінг" проводить ревізію стану посівів озимих культур, і очікується, що їх втрати при перезимівлі незначні, на рівні 3-4% від засіяних восени площ, в основному в пізні терміни посівів, які не мають перспектив хорошого врожаю", - підкреслили в прес-службі.

У той же час, в прес-службі додали, що весняний перепад температур при відновленні вегетації може негативно вплинути на розвиток озимих, але в "Укрлендфармінг" очікують стабілізації температур і хорошого врожаю.

ІЦ УАК за матеріалами depo.ua

 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування