22.01.2018 15:20

Новий комплекс «НІБУЛОН» збільшить річкові перевезеня при транспортуванні зерна

версія для друку
22.01.2018 15:20

У Миколаєві триває масштабне будівництво комплексу з перевалки зернових та олійних культур у складі перевантажувального термінала ємністю близько 43 тис. тонн, розпочате в листопаді 2017 року за підтримки Міжнародної фінансової корпорації.

Завершення будівництва елеваторного комплексу на території перевантажувального термінала компанії у Миколаєві заплановане на середину лютого, а реконструкція вантажного причалу –  до 1 березня 2018 року.

Важлива особливість цього будівництва – роботи виконуються в умовах діючого підприємства. Тому на будмайданчику працює унікальне обладнання – 90-тонний підйомний кран (до цього на попередніх будівництвах компанія використовувала 40-тонні крани).

Це будівництво не обходиться і без власних рекордів. Лише за добу будівельники залили 500 м куб. бетону причальної плити секції № 10.Нагадаємо, що в результаті виконання робіт довжина вантажного причалу буде збільшена до 222 м. Завдяки цьому загальна довжина причального фронту на перевантажувальному терміналі становитиме майже 800 м, що дасть можливість одночасно приймати до п’яти суден. 

Робота нового перевантажувального комплексу у Миколаєві дозволить підвищити ефективність збудованого на власному суднобудівному підприємстві флоту компанії, який після завершення будівництва елеваторного комплексу і причалу використовуватиметься виключно як транспорт для перевезення сільськогосподарської продукції та інших вантажів, а не як ємності для зберігання на воді.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування