09.11.2018 11:35

Новини з Китаю переполошили ринок кукурудзи

версія для друку
09.11.2018 11:35

Дані Китайської статистичної агенції по виробництву кукурудзи в країні за останні 11 років та прогноз на новий сезон суттєво вплинуть на світовий баланс кукурудзи.

 

В щомісячному звіті Національного центру інформації про зерно та нафту (CNGOIC) оцінку посівних площ під кукурудзою в поточному сезоні збільшено в порівнянні з попереднім прогнозом на 20% до 42,3 млн га, а оцінку виробництва – з 216 до 259 млн т.

 

Бюро статистики КНР змінило прогноз по кукурудзі на підставі даних третього сільськогосподарського перепису. Стало зрозуміло, чому агенція CASDE не оприлюднила щомісячного офіційного звіту з оцінками виробництва, а також чому протягом року з державних резервів активно розпродувалася кукурудза, якої на аукціонах було реалізовано понад 100 млн т.

 

Очікується, що CASDE оприлюднить листопадовий звіт по виробництву та запасам у четвер, одночасно з виходом нового балансу від USDA.

 

Збільшення оцінки виробництва та запасів кукурудзи в Китаї на тлі нарощування виробництва у США може обвалити ціни на зернову, як це трапилося з цінами на сою після запровадження Китаєм імпортного мита на американські соєві боби.

 

Китай імпортує невеликі обсяги кукурудзи, проте перехід до її експорту у випадку нарощування виробництва обвалить ціни до багаторічних мінімумів. Експерти вважають це додатковим чинником тиску на майбутніх переговорах між США та КНР по врегулюванню торговельних суперечок.

ІЦ УАК за матеріалами Graine Traide


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування