На території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.) паралельно із завершенням пусконалагоджувальних робіт на збудованому паливозаправному пункті ведеться будівництво додаткових ємностей (20 тис. тонн) для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, а також автомобілерозвантажувача з приєднанням їх до наявного на філії технологічного комплексу.
Зокрема на сьогодні підрядна організація ТОВ «Промспецбуд» виконала роботи з улаштування палевих полей під норійну вежу, будівлю протипожежної насосної станції, дизель-генераторну та під одне з двох зерносховищ активного вентилювання на 2,3 тис. тонн, тож ТОВ «Взаємодія» вже взялося за бетонування стін підземної галереї. Разом із цим, триває забивка паль під зерносховище ємністю 16 тис. тонн та ведуться роботи з влаштування фундаменту і стін завальної ями нового автомобілерозвантажувача. Триває і будівництво стін будівель протипожежної насосної станції та дизель-генераторної станції на підприємстві. Наразі на будівельному майданчику на території філії «Кременчуцька» одночасно працюють 7 підрядних організацій (близько 85 чоловік).
Завершення будівництва та введення об’єктів в експлуатацію заплановано на 1 серпня цього року. У результаті загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на філії «Кременчуцька» становитиме близько 90 тис. тонн.
Розширення потужностей перевантажувального термінала філії є оптимальним варіантом для вирішення потреб підприємства щодо збільшення обсягів одночасного зберігання зернової продукції та скорочення часу обробки автотранспорту, що її доставляє. До того ж, проектні рішення націлені на розширення господарської діяльності підприємства річної галузі, що, у свою чергу, сприятиме зниженню завантаженості автошляхів за рахунок переорієнтування потоків зернових вантажів із автомобільних доріг на водні шляхи України, здешевленню перевезень зернових вантажів та, як наслідок, підвищення закупівельних цін на зерно.
Нагадаємо, що у найближчі роки компанія «НІБУЛОН» планує максимально переорієнтувати свою логістику на водний транспорт. З цією метою компанія успішно проводить масштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу в Миколаєві та будує вантажний флот.
ІЦ УАК за матеріалами nibulon