14.03.2018 13:00

"Нібулон" завершує формування кормового напівкорпусу 2-го судна проекту В5000

версія для друку
14.03.2018 13:00

Нібулонівські суднобудівники продовжують працювати над п’ятьма замовленнями заводу та паралельно виконувати ремонт і обслуговування вантажного та пасажирського флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (зам. 10025)

Завершується фінальне фарбування зовнішніх частин судна, тож невдовзі воно буде передано замовнику.

Перше несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10026)

Нині судно пришвартовано біля пірсу заводу для проведення добудівних робіт і швартових випробувань палубного обладнання. На передстапельній ділянці триває виготовлення кришок люкових закриттів. Так, зокрема на першій кришці вже встановлюється  насичення, завершується виготовлення другої кришки та виготовлення деталей для третьої і четвертої. Після завершення виготовлення кришок люкового закриття, їх підгону на судні та налагодження кінематики системи відкриття і закриття трюмів перше 100-метрове судно буде готове до передачі замовнику.

Друге несамохідне судно проекту В5000 (зам. 10027)

Завершується  формування кормового напівкорпусу судна. Після його пересування на передспускову позицію розпочнеться виготовлення носового напівкорпусу. Разом  із цим триває здача на конструктивність сформованих приміщень кормової частини корпусу судна, а здані приміщення проходять випробування на герметичність.

Перший та другий  буксири проекту Т3500 (зам. 10010, 10011)

У цеху металообробки триває порізка та гнуття металопрокату, а у збірно-секційному цеху  ведеться виготовлення вузлів і корпусних секцій носової і кормової частин корпусу судна. На стапелі триває збирання корпусів обох буксирів. У механо-слюсарній дільниці продовжуються виготовлення виробів приварного насичення. Розпочато випробування сформованих приміщень на герметичність.

Нагадаємо, що у планах компанії на найближчі роки збільшити флот до 100 одиниць, зробивши його не лише найбільшим, але і найсучаснішим та  найефективнішим в Україні.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування