30.01.2018 11:00

«Нібулон» завершує будівництво стапельних колій

версія для друку
30.01.2018 11:00

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» добігають кінця роботи з перебудови сліпу, а саме будівництво дев’ятої та десятої стапельних колій, що підніме на новий рівень суднобудівне підприємство та дозволить у майбутньому спускати і обслуговувати 100-метрові судна.

На сьогодні вже завершено будівництво  стапельних колій № 9, 10 (відкатні). Виконано і засипку основи під монолітні балки підйомно-спускових колій, довжина яких 56 м, ширина  – 25 м, висота – 2 м. На виконання цих робіт завезено близько 10 тис. тонн каміння та щебеню. Змонтовано 9 одиниць залізобетонних підрейкових балок.

Завершені електромонтажні роботи з укладання кабелю 6 кВт від  ТП 1 до будівлі сліпу. Також виконані роботи з укладання всіх кабелів від  будівлі  сліпу до всіх  спускових лебідок  у кількості  9  одиниць. На  70 % виконано роботи з  розключення  електромереж усередині приміщення пультової.

Завершується зведення  будівлі управління  підйомно-спусковими та стапельними коліями, стилізованої під справжній буксир. Ми хочемо, щоб наших  суднобудівників тішило не лише власне робоче місце, а й загальний естетичний вигляд підприємства та умови праці в цілому. Так, наразі загальнобудівельні роботи вже завершено. Минулого тижня встановлена рубка та металоконструкції. На 50 %  виконано роботи з благоустрою (укладання дорожніх плит)  біля  фундаментів № 8, 9 спускових доріжок.

До проведення масштабної реконструкції суднобудівного заводу компанію спонукала відсутність у Миколаєві – центрі суднобудівної промисловості України – потужностей для будівництва повнокомплектних суден довжиною до 140 м.  Тому це стало своєрідним викликом для «НІБУЛОНу». Після завершення реконструкції заводського сліпу нібулонівські суднобудівники матимуть можливість самостійно, без залучення сторонніх іноземних та українських компаній, будувати та спускати на воду 140-метрові судна. Саме таку довжину за проектом має самохідний перевантажувач проекту П-140 з двома крановими частинами, вантажомісткістю 10 000 т та продуктивністю 18 000 т/добу. Спуск такого надсучасного вантажного судна запланований на 1 липня 2019 року. 

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування