27.09.2019 14:45

«НІБУЛОН» встановлює суднобудівні рекорди України

версія для друку
27.09.2019 14:45

20 вересня компанія «НІБУЛОН» на міжнародному форумі TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019 ввела в експлуатацію 140-метровий плавкран NIBULON MAX.

 

Лідер аграрного ринку і суднобудівної галузі України компанія «НІБУЛОН» уже вкотре продемонструвала технологічність, інноваційність та ефективність. Днями компанія ввела в експлуатацію найдовше спеціалізоване кранове судно класу «річка-море» під прапором України, побудоване за останні 25 років незалежності України – 140-метровий NIBULON MAX. Подія відбулася в рамках міжнародного форуму TRANS EXPO ODESA MYKOLAIV 2019, який «НІБУЛОН» разом із компанією «МедіаКомпас» організували на суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві.

NIBULON MAХ дозволить підвищити річні обсяги перевалки вантажів флотом на 2-3 млн тонн на рік і збільшити обсяги перевалки вантажів безпосередньо флотом компанії до 5 млн тонн на рік.

У результаті, за підсумками минулого року, 2018/19 маркетинговий рік став найуспішнішим в історії судноплавної компанії «НІБУЛОН». Ми досягли поставленої мети, перевізши внутрішніми водним шляхами понад 3,5 млн тонн різноманітних вантажів, збільшивши обсяг перевезень аж на 40%. І, таким чином, зменшили навантаження на автошляхи на понад 145 тис. вантажівок.

До кінця цього року флот компанії становитиме 80 одиниць, більша частина якого збудована за власними проєктами на власних потужностях. Тільки в цей день було закладено ще два судна – портовий буксир штовхач-кантувальник проєкту Т410 і несамохідне судно-майданчик проєкту B1500, які будуть працювати на новому проекті компанії з перевезення будівельних вантажів Південним Бугом.

ІЦ УАК за матеріалами Нібулон

 

Новини


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування